קורס ACLS

ארגון הלב האמריקאי(American Heart Association) הוא הארגון החשוב והמשמעותי ביותר בעולם בתחום הרפואה הדחופה. מרבית מארגוני החירום ובתי החולים בעולם פועלים ע"ב המאמרים והפרוטוקולים הרפואיים  שמתפרסמים בכל תקופה בת 5 שנים

פדיקר הוא המרכז הפרטי הראשון (וכיום גם היחידי) שקיבל את ההכרה להעביר קורסי ACLS ו-BLS מארגון הלב האמריקאי. אפשרויות הלימוד של קורסי ההחייאה המתקדמים של הארגון הם מגוונים ובאפשרותך לבחור את המסלול הנוח ביותר עבורך:

מסלול היברידי

צפו בסרטון קצר שמסביר על הקורס ההיברידי
HeartCode ACLS היא תכנית לימוד מקוונת eLearning המשתמשת בטכנולוגיית eSimulation המאפשרת לסטודנטים להעריך ולטפל בחולים בסביבה וירטואלית טיפולית.
כדי להיכנס אל הקורס עליכם להשלים את הלימוד המקוון באופן עצמאי ובסיומו תגיעו למפגש מעשי לביצוע 10 תרחישים אפשריים בטיפול בחולה. ניתן יהיה לחזור על התרחישים ככל הנדרש כדי לעבור את ההערכה בהצלחה.
בסיום כל התרחישים תצטרכו לעבור בחינה עיונית ומעשית בציון של 84% לפחות.
הקורס ההיברידי מתאים ליחידים ולקבוצות והוא חוסך זמן רב!
במקום להגיע לשני מפגשים בני 8 שעות תוכלו ללמוד מהבית את החלק העיוני ולהגיע רק ל-4.5 שעות לכל היותר.
*המערכת דורשת הבנה וקריאה באנגלית, השיעורים המעשיים והמבחן המסכם מועברים בשפה העברית

קורס ACLS היברידי

ללא תלות במספר משתתפים
הנחות מיוחדות לקבוצות
קורס זה משלב למידה עצמית מקוונת והגעה למפגש מעשי בן 4.5 שעות. לאחר התשלום תקבל/י קוד התחברות למערכת וניתן יהיה להתחיל ללמוד מיד!
 בסיום הלימוד העיוני ייקבע מפגש מעשי במרכז ההדרכה שלנו בראשון לציון.

ACLS - הדרכה על-ידי מדריך

קורס מתקדם זה מדגיש את החשיבות של הדינאמיקה הטיפולית של צוותי ההחייאה המתקדמת מחוץ ובתוך בית החולים, בקורס זה אנו מתמקדים בטיפול במחלות לב וכלי דם, דום לב מיידי, הפרעות קצב,  שבץ מוחי ותסמונות כליליות חריפות (ACS).

קורס ACLS-כיתת לימוד

ניתן לבצע קורס פרטי או בקבוצות
קורס החייאה מתקדמת הכולל 2 מפגשים בני 8 שעות כל אחד. הקורס מבוסס על תכנית הלימוד האמריקאית. סרטוני הוידאו והמצגות מדובבים בשפה האנגלית אך השיעור מועבר בשפה העברית.
מבחן ההסמכה הינו בעברית ועליכם לעבור אותו בציון 80%.
במידה ואין לכם את חוברת אנחנו יכולים להשאיל לכם לתקופת הקורס, במידה ותרצו תוכלו לרכוש חוברת וירטואלית(eBook) בעלות של 36.95$ לחץ/י כאן  לרכישה ישירות מהאתר של AHA

תעודת הסמכה שתונפק בסיום ההדרכה

השארת פרטים למידע נוסף