קורס חובש רפואת חירום נהג אמבולנס EMT

 

החובש הינו טכנאי רפואת חירום ותפקידו העיקרי הוא הגשת עזרה ראשונה במטרה להציל חיים או למנוע נזק קבוע.

מטרת הלימודים בקורס הינה להכשיר חובשים מקצועיים ומיומנים אשר יהיו מוסמכים להגיש עזרה ראשונה במצבי חירום רפואיים.

הלימודים בקורס זה משלבים חומר תיאורטי עם התנסות מעשית ורכישת פרקטיקה מקצועית שתעזור לחובשים להתמודד עם מצבי חירום. במסגרת הקורס לומדים המשתתפים להעניק סעד במצבי חירום, לטפל במקרים שונים ובנפגעים בשלבים טרום-אשפוזיים, ונחשפים לתורת הטיפול באירוע רב נפגעים.

עד היום הכשרנו מאות חובשים נהגי אמבולנס

מיועד לבעלי הכשרה של חובשים או חובשים צבאיים המעוניינים בקבלת היתר לנהיגה ברכב בטחון מסוג אמבולנס או הסבה לחובשים אזרחיים.

 

ניתן גם ללמוד ע"ח הפיקדון

קורס השלמה לחובש צבאי

הכשרת חובשים מקצועיים, המוסמכים להגיש עזרה ראשונה במצבי חירום רפואיים. הקורס בהיקף 180 שעות וכולל מידע רב ומגוון בתחומי העזרה הראשונה השונים. החלק השני של הקורס, בהיקף 30 שעות, מיועד למעוניינים בקבלת היתר לנהיגה ברכב בטחון מסוג אמבולנס בלבד.

חובש רפואת חירום

קורס חובשים המותאם בתכניו לדרישות משרד החינוך ומאפשר לבוגריו להשתלב במערך ליווי הטיולים.

חובש לליווי טיולים של משרד החינוך

קורס חובש רפואת חירום עם או בלי היתר לנהיגה ברכב ביטחון בשיתוף פעולה עם הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים. ניתן ללמוד את הקורס ע"ח הפיקדון .

ללמוד על חשבון הפיקדון

מיועד לבוגרי קורס חובשים אשר רוצים לחדש את התעודה אשר ברשותם. עפ"י נהלי משרד הבריאות יש לבצע את הרענון אחת לשנתיים על מנת לשמור על כשירות.

רענון חובשים ונהגי אמבולנס

הקורס מיועד לחובשים, לנהגי אמבולנס, לאחיות ולכל איש מקצוע הרוצה להעשיר את ידיעותיו ומקצועיותו בכדי לסייע למטפל ברמת ALS בעבודתו.

חובש טיפול נמרץ
השארת פרטים למידע נוסף 

יכול להיות שתהיה מעוניין גם ב...